Detail kmitočtového pásma
Pásmo 132 – 137 MHz
| Část PVRS | PV-P/22 |
|---|
| Služba Letecká pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Rovnoprávně |
| Civilní užití | Rovnoprávně |
| Aplikace Letecké komunikace | |
| Úsek | 136 – 137 MHz |
| Doplňující informace | Datové přenosy VDL |
| Aplikace Letecké aplikace | |
| Doplňující informace | Hlasová a datová komunikace země-vzduch-země. |
| Služba Družicová letecká pohyblivá (R) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Podružně |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámky | 5.198A, 5.198B |
| Doplňující informace | Sdílení s podružným necivilním využitím. Platí 5.198A a 5.198B |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití podružně. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 230 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Ultraširokopásmové radary k zobrazení struktury zdí a zemského povrchu (GPR/WPR). Max. spektrální hustota e.i.r.p. -65 dBm/MHz, max. špičkový vyzářený výkon -44,5 dBm/120 kHz (e.r.p.) |