Detail kmitočtového pásma
Pásmo 495 – 505 kHz
| Část PVRS | PV-P/27 |
|---|
| Služba Námořní pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámky | 5.82C, 5.82D |
| Aplikace Námořní komunikace | |
| Aplikace RFID (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 400 – 600 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 11 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole -8 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. |
| Aplikace Veterinární implantáty (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 315 – 600 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 12 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole -5 dBμA/m /10m, klíčovací poměr max 10%. |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole max –5 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 |