Detail kmitočtového pásma
Pásmo 30,01 – 32,875 MHz
| Část PVRS | PV-P/26 |
|---|
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Podružně |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 31,025 – 31,325 MHz |
| Oprávnění | VO-R/17 |
| Doplňující informace | Duplexní úseky 31,025–31,325 / 39,925–40,25 MHz k provozu analogových bezšňůrových telefonů CT0 v kategorii podružné služby. Do 31.12.2023 |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Harmonizace | CEPT/ERC T/R 25-08 |
| Doplňující informace | Sdílení s přednostním necivilním využitím. Pohyblivé sítě, simplex. |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití přednostně. |
| Aplikace Lékařské implantáty (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 37,5 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 12 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 1 mW e.r.p., klíčovací poměr max. 10 %. Pouze lékařské membránové implantáty velmi nízkého výkonu pro měření krevního tlaku. Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 230 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Ultraširokopásmové radary k zobrazení struktury zdí a zemského povrchu (GPR/WPR). Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Doplňující informace | SRD NMR |