Detail kmitočtového pásma
Pásmo 29,7 – 30,005 MHz
| Část PVRS | PV-P/26 |
|---|
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Rovnoprávně |
| Civilní užití | Rovnoprávně |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Doplňující informace | Rovnoprávné sdílení s necivilním využitím. Pohyblivé sítě, simplex |
| Aplikace Lékařské implantáty (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 37,5 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 12 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 1 mW e.r.p., klíčovací poměr max. 10%. Pouze lékařské membránové implantáty velmi nízkého výkonu pro měření krevního tlaku. Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Úsek | 5 000 – 30 000 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 230 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Ultraširokopásmové radary k zobrazení struktury zdí a zemského povrchu (GPR/WPR). Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Doplňující informace | SRD NMR |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití rovnoprávně. |