Detail kmitočtového pásma
Pásmo 27 500 – 28 000 kHz
| Část PVRS | PV-P/26 |
|---|
| Služba Pomocná meteorologická | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Podružně |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Doplňující informace | Sdílení s podružným necivilním využitím. Pohyblivé sítě, simplex, e.r.p. 5W |
| Aplikace Paging | |
| Úsek | 27 500 – 27 995 kHz |
| Doplňující informace | Lokální paging, šířka zabraného pásma max. 10 kHz. |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 27 905 kHz |
| Oprávnění | VO-R/16 |
| Doplňující informace | Přenosné stanice pro přenos dat na společném kmitočtu. |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 27 915 kHz |
| Oprávnění | VO-R/16 |
| Doplňující informace | Přenosné stanice pro přenos dat na společném kmitočtu. |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 27 975 kHz |
| Oprávnění | VO-R/16 |
| Doplňující informace | Přenosné stanice pro přenos dat na společném kmitočtu. |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 27 985 kHz |
| Oprávnění | VO-R/16 |
| Doplňující informace | Přenosné stanice pro přenos dat na společném kmitočtu. |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Úsek | 27 995 kHz |
| Oprávnění | VO-R/16 |
| Doplňující informace | Přenosné stanice pro přenos dat na společném kmitočtu. |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití podružně. |
| Aplikace Bezdrátový přenos zvuku (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 27 415 – 27 915 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 10 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Úsek | 5 000 – 30 000 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Doplňující informace | Uzavřené aplikace nukleární magnetické rezonance |