Detail kmitočtového pásma
Pásmo 24,25 – 24,45 GHz
| Část PVRS | PV-P/2 |
|---|
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace Pevné spoje bod-bod | |
| Úsek | 24,25 – 24,5 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 25-10 |
| Doplňující informace | Dočasné pevné spoje SAB/SAP bod-bod pro audiovizuální přenosy. Kanálové rozteče nejsou stanoveny. |
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámky | 5.338A, 5.532AB |
| Doplňující informace | Služba nevyužívá. Poznámka 5.338A odkazuje na Rezoluci 750 (Rev.WRC-19), která stanoví podmínky kompatibility služby družicového průzkumu Země (pasivní) v pásmu 23,6-24,0 GHz a pohyblivé služby v pásmu 24,25-27,5 GHz. Pásmo 24,25-27,5 GHz bylo na WRC-19 v poznámce 5.532AB identifikováno pro IMT. Platí Rezoluce 242 (WRC-19). |
| Budoucnost | IMT v souladu s (EU) 2020/590 a ECC/DEC/(18)06 |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,25 – 24,495 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2011/485/EU, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10, 2005/50/ES |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon 20 dBm e.i.r.p. Detailní podmínky viz všeobecné oprávnění. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,25 – 26,65 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2011/485/EU, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10, 2005/50/ES |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky provozu stanoví Všeobecné oprávnění. Využití pouze pro vozidlové radary ve vozidlech registrovaných v členských státech Evropské unie do 31.12. 2017. |
| Aplikace SRD Radarové hladinoměry TLPR | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 27 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, ECC/DEC/(11)02, (EU) 2022/180 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. +43 dBm e.i.r.p. (platí uvnitř uzavřené nádrže). Musí být použity techniky přístupu ke spektru a zmírnění rušení s účinkem dle norem. Pásmo lze využívat pouze v kovových nebo železobetonových nádržích nebo v podobných konstrukcích vyrobených z materiálu se srovnatelným útlumem. |
| Aplikace SRD Radarové hladinoměry LPR | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 26,5 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, ECC/DEC/(11)02, (EU) 2022/180 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 26 dBm/50 MHz špičkový e.i.r.p. a -14 dBm/MHz střední e.i.r.p. Musí být použity techniky přístupu ke spektru a zmírnění rušení s účinkem dle norem. |