Detail kmitočtového pásma
Pásmo 24,05 – 24,25 GHz
| Služba Radiolokační | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Rovnoprávně |
| Civilní užití | Rovnoprávně |
| Úsek | 24,05 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Sdílené civilní a necivilní využití. |
| Služba Družicového průzkumu Země (aktivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 24,05 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Družicové radary dešťových srážek. |
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Podružně |
| Úsek | 24,05 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Civilní využití podružně. |
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Podružně |
| Úsek | 24,05 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Civilní využití podružně. |
| Aplikace ISM | |
|---|---|
| Úsek | 24 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Průmyslové, vědecké a lékařské účely v souladu s 5.150. |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 24,25 GHz |
| Doplňující informace | Necivilní využití přednostně. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 24 – 24,25 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. e.i.r.p. 100 mW. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 24,075 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. e.i.r.p 100 mW. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,075 – 24,15 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. e.i.r.p. 0,1 mW. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,075 – 24,15 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 100 mW e.i.r.p. Musí být použity techniky k potlačení rušení s účinkem podle norem. Vozidlové radary. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 24,15 – 24,25 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. e.i.r.p. 100 mW. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 21,65 – 24,25 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, (EU)2017/2077, ECC/DEC/(04)10 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky provozu stanoví Všeobecné oprávnění. Využití pouze pro vozidlové radary ve vozidlech registrovaných v členských státech Evropské unie do 30.6. 2013. |
| Aplikace SRD Radarové hladinoměry TLPR | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 26,5 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, ECC/DEC/(11)02 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 26 dBm/50 MHz špičkový e.i.r.p. a -14 dBm/MHz střední e.i.r.p. Musí být použity techniky přístupu ke spektru a zmírnění rušení s účinkem dle norem. |
| Aplikace SRD Radarové hladinoměry TLPR | |
|---|---|
| Úsek | 24,05 – 27 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2019/1345, ECC/DEC/(11)02 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. +43 dBm e.i.r.p. (platí uvnitř uzavřené nádrže). Musí být použity techniky přístupu ke spektru a zmírnění rušení s účinkem dle norem. Pásmo lze využívat pouze v kovových nebo železobetonových nádržích nebo v podobných konstrukcích vyrobených z materiálu se srovnatelným útlumem. |