Detail kmitočtového pásma
Pásmo 9 – 11,3 kHz
| Část PVRS | PV-P/27 |
|---|
| Služba Pomocná meteorologická | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 9 – 11,3 kHz |
| Poznámka | 5.54A |
| Služba Radionavigační | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Doplňující informace | Nevyužito |
| Aplikace Lékařské implantáty (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 9 – 315 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 12 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole max 30 dBμA/m /10m, klíčovací poměr max. 10% |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole max 72 dBμA/m ve vzdálenosti 10m. |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 |