Detail kmitočtového pásma
Pásmo 47 – 48,5 MHz
| Část PVRS | PV-P/26 |
|---|
| Služba Pozemní pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Podružně |
| Poznámka | 5.164 |
| Aplikace Pohyblivé spoje a sítě | |
| Doplňující informace | Sdílení s přednostním necivilním využitím. |
| Služba Radiolokační | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Výhradně |
| Poznámka | 5.162A |
| Doplňující informace | Jen radary směru a rychlosti větru v souladu s 5.162A. |
| Služba Družicového průzkumu Země (aktivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Výhradně |
| Poznámka | 5.159A |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití přednostně. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 30 – 230 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Ultraširokopásmové radary k zobrazení struktury zdí a zemského povrchu (GPR/WPR). Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Doplňující informace | SRD NMR |