Detail kmitočtového pásma
Pásmo 3 300 – 3 400 MHz
| Služba Radiolokační | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Nevyužívá |
| Doplňující informace | Necivilní využití. |
| Aplikace Radioastronomie | |
|---|---|
| Úsek | 3 332 – 3 339 MHz |
| Doplňující informace | Radioastronomie. V souladu s poznámkou 5.149 musí uživatelé pásma chránit radioastronomii. |
| Aplikace Radioastronomie | |
|---|---|
| Úsek | 3 345,8 – 3 352,5 MHz |
| Doplňující informace | V souladu s poznámkou 5.149 musí uživatelé pásma chránit radioastronomii. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 1 600 – 3 400 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace SRD | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC/(12)03, (EU) 2019/785, ECC/DEC/(06)04, ECC/DEC/(07)01 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 14 |
| Doplňující informace | SRD pro všeobecné použití ultraširokopásmové technologie, zařízeními pro sledování polohy, zařízení zabudovanými v motorových a železničních vozidlech a zařízeními na palubách letadel. Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Pouze necivilní využití. |