Detail kmitočtového pásma
Pásmo 26 957 – 27 405 kHz
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Podružně |
| Civilní užití | Přednostně |
| Doplňující informace | Sdílení s podružným necivilním využitím. |
| Služba Pohyblivá kromě letecké pohyblivé | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Podružně |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace Občanské radiostanice | |
| Úsek | 26 560 – 27 410 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(11)03 |
| Oprávnění | VO-R/7 |
| Doplňující informace | Sdílení s podružným necivilním využitím. |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití podružně. |
| Aplikace ISM | |
|---|---|
| Úsek | 26 957 – 27 283 kHz |
| Doplňující informace | ISM v souladu s 5.150. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 26 957 – 27 283 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon max. 10 mW e.r.p. |
| Aplikace Ovládání modelů | |
|---|---|
| Úsek | 26 990 – 27 200 kHz |
| Oprávnění | VO-R/15 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon 100 mW e.r.p., provozní kmitočty 26,995 MHz; 27,045 MHz; 27,095 MHz; 27,145 MHz; 27,195 MHz. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 26 995 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Max e.r.p. 100 mW, kanálová rozteč 10 kHz, klíčovací poměr max 0,1%. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 27 045 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Max e.r.p. 100 mW, kanálová rozteč 10 kHz, klíčovací poměr max 0,1%. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 27 095 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Max e.r.p. 100 mW, kanálová rozteč 10 kHz, klíčovací poměr max 0,1%. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 27 090 – 27 100 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyářený výkon 42 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. Železniční zařízení systému EUROBALISE, EUROLOOP. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 27 145 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Max e.r.p. 100 mW, kanálová rozteč 10 kHz, klíčovací poměr max 0,1%. |
| Aplikace Nespecifikované SRD | |
|---|---|
| Úsek | 27 195 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 3 |
| Doplňující informace | Max e.r.p. 100 mW, kanálová rozteč 10 kHz, klíčovací poměr max 0,1%. |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Úsek | 5 000 – 30 000 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole max –20 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. Detailní podmínky využití viz VO. |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 |
| Doplňující informace | Uzavřené aplikace nukleární magnetické rezonance |