Detail kmitočtového pásma
Pásmo 23,6 – 24 GHz
| Služba Družicového průzkumu Země (pasivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 23,6 – 24 GHz |
| Doplňující informace | Pasivní využití. |
| Služba Radioastronomická | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 23,6 – 24 GHz |
| Doplňující informace | Civilní využití přednostně. |
| Služba Kosmického výzkumu (pasivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 23,6 – 24 GHz |
| Doplňující informace | Pasivní využití. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 21,65 – 24,25 GHz |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky provozu stanoví Všeobecné oprávnění. Využití pouze pro vozidlové radary ve vozidlech registrovaných v členských státech Evropské unie do 30.6. 2013. |
| Úsek | 23,6 – 24 GHz |
|---|---|
| Doplňující informace | Veškerá vysílání zakázána v souladu s poznámkou 5.340 Řádu. |