Detail kmitočtového pásma
Pásmo 21,4 – 22 GHz
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Úsek | 21,4 – 22 GHz |
| Doplňující informace | Nevyužíváno v souladu s 5.530B. |
| Služba Družicová rozhlasová | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámka | 5.208B |
| Aplikace Družicová TV | |
| Úsek | 21,4 – 22 GHz |
| Doplňující informace | Družicové televizní vysílání s vysokým rozlišením. Využití podléhá v souladu s 5.208B Rezoluci 739 Řádu, která se týká ochrany radioastronomické služby před aktivními družicovými službami v přilehlých pásmech. |
| Aplikace SAP/SAB | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 25-10 |
| Doplňující informace | Krátkodobé PMSE aplikace s omezeními v souladu s 5.530B a 5.530A. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 21,65 – 24,25 GHz |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky provozu stanoví Všeobecné oprávnění. Využití pouze pro vozidlové radary ve vozidlech registrovaných v členských státech Evropské unie do 30.6. 2013. |