Detail kmitočtového pásma
Pásmo 1 980 – 2 010 MHz
| Služba Družicová pohyblivá (vzestupný směr) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámky | 5.351A, 5.389A |
| Aplikace CGC | |
| Úsek | 1 980 – 1 995 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(06)09, 2007/98/ES, 2009/449/ES |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | Družicová složka IMT v souladu s 5.351A. Využití v souladu s 5.389A. Příděl. Vysílání terminálů k družicím. DMO povoleno. |
| Aplikace CGC | |
| Úsek | 1 995 – 2 010 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(06)09, 2007/98/ES, 2009/449/ES |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | Družicová složka IMT v souladu s 5.351A. Využití v souladu s 5.389A. Příděl. Vysílání terminálů k družicím. DMO povoleno. |
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Doplňující informace | Služba nevyužívá. |
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | Terminály CGC. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 1 600 – 3 400 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |