Detail kmitočtového pásma
Pásmo 19 680 – 19 800 kHz
| Část PVRS | PV-P/27 |
|---|
| Služba Námořní pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámka | 5.132 |
| Aplikace MSI | |
| Úsek | 19 680,5 kHz |
| Doplňující informace | Vysílání námořních bezpečnostních informací MSI v rámci GMDSS v souladu s poznámkou 5.132 |
| Doplňující informace | Uspořádání kanálů podle Dodatku 17 Řádu. Plán přidělení v Dodatku 25 Řádu. |
| Aplikace SRD pro telematiku | |
|---|---|
| Úsek | 7 300 – 23 000 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 4 |
| Doplňující informace | Vyzářený výkon -7 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. Železniční zařízení systému EUROLOOP. Vysílání v přítomnosti vlaku. |
| Aplikace Veterinární implantáty (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 12 500 – 20 000 kHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 12 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole -7 dBμA/m /10m v šířce kmitočtového pásma 10 kHz, klíčovací poměr max. 10%, vysílání pouze uvnitř budov. |
| Aplikace SRD s indukční smyčkou | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 9 |
| Doplňující informace | Intenzita magnetického pole max –20 dBμA/m ve vzdálenosti 10 m. Detailní podmínky využití viz VO. |
| Aplikace NMR | |
|---|---|
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, 2006/771/ES, (EU) 2025/105 |
| Oprávnění | VO-R/10 |
| Doplňující informace | Uzavřené aplikace nukleární magnetické rezonance |