Detail kmitočtového pásma
Pásmo 1 930 – 1 970 MHz
| Služba Pohyblivá | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámka | 5.388A |
| Aplikace Mobilní sítě | |
| Úsek | 1 920 – 1 940 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(06)01, 2008/295/ES, (EU) 2020/667, (EU) 2016/2317, ECC/DEC/(06)07 |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | IMT FDD, duplex 190 MHz, vysílání terminálů. Příděl. Podmínky pro MCA viz PVRS. |
| Aplikace Mobilní sítě | |
| Úsek | 1 940 – 1 960 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(06)01, 2008/295/ES, (EU) 2020/667, (EU) 2016/2317, ECC/DEC/(06)07 |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | IMT FDD, duplex 190 MHz, vysílání terminálů. Příděl. Podmínky pro MCA viz PVRS. |
| Aplikace Mobilní sítě | |
| Úsek | 1 960 – 1 980 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ECC/DEC/(06)01, 2008/295/ES, (EU) 2020/667, (EU) 2016/2317, ECC/DEC/(06)07 |
| Oprávnění | VO-R/1 |
| Doplňující informace | IMT FDD, duplex 190 MHz, vysílání terminálů. Příděl. Podmínky pro MCA viz PVRS. |
| Aplikace Mobilní sítě | |
| Úsek | 1 920 – 1 980 MHz |
| Oprávnění | VO-R/24 |
| Doplňující informace | Stanice určené k dokrytí vnitřků vagonů vlaků. Detailní podmínky viz VO. |
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Doplňující informace | Služba nevyužívá. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 1 600 – 3 400 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08, (EU) 2019/785 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |