Detail kmitočtového pásma
Pásmo 1 668 – 1 668,4 MHz
| Služba Družicová pohyblivá (vzestupný směr) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Poznámky | 5.351A, 5.379B, 5.379C |
| Doplňující informace | Družicové pásmo L. Využití v souladu s 5.351A a 5.379B. |
| Služba Kosmického výzkumu (pasivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace Pasivní čidla (na družicích) | |
| Doplňující informace | Pasivní využití. |
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Nevyužívá |
| Doplňující informace | Necivilní využití. |
| Služba Pohyblivá kromě letecké pohyblivé | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Nevyužívá |
| Doplňující informace | Necivilní využití. |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití podružně. |
| Aplikace Radary GPR/WPR (SRD) | |
|---|---|
| Úsek | 1 600 – 3 400 MHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 70-03, CEPT/ECC/DEC(06)08 |
| Oprávnění | VO-R/10 čl. 6 |
| Doplňující informace | Konkrétní podmínky využívání kmitočtů, včetně technických parametrů, jsou stanoveny příslušným všeobecným oprávněním |