Detail kmitočtového pásma
Pásmo 10,6 – 10,68 GHz
| Služba Pevná | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace PMSE | |
| Úsek | 10,588 – 10,644 GHz |
| Harmonizace | CEPT/ERC/REC 25-10 |
| Doplňující informace | Krátkodobé video spoje |
| Aplikace Pevné spoje bod-bod | |
| Úsek | 10,644 – 10,68 GHz |
| Doplňující informace | Simplexní pevné spoje bod-bod. Omezení v souladu s poznámkou 5.482 Řádu. |
| Služba Pohyblivá kromě letecké pohyblivé | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Doplňující informace | Platí poznámka 5.482A Řádu. |
| Služba Kosmického výzkumu (pasivní) | |
|---|---|
| Druh přidělení | Přednostní |
| Necivilní užití | Nevyužívá |
| Civilní užití | Přednostně |
| Aplikace Pasivní čidla (na družicích) | |
| Doplňující informace | Platí poznámka 5.482A Řádu. |
| Služba Radiolokační | |
|---|---|
| Druh přidělení | Podružná |
| Necivilní užití | Přednostně |
| Civilní užití | Nevyužívá |
| Aplikace Radiolokace (necivilní) | |
| Úsek | 10,5 – 10,68 GHz |
| Doplňující informace | Necivilní využití |
| Aplikace Necivilní využití | |
|---|---|
| Doplňující informace | Necivilní využití |